Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Cudowne strzyżenie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
43-309 Bielsko-Biała> Pocztowa 5
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
500 170 401

Cudowne strzyżenie męskie Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój image nie tylko w kwestii ubioru, lecz też atrakcyjnej fryzury. Korzystając z usług zdolnych fryzjerów możesz liczyć na modną fryzurę pasującą do twojego stylu jak również twojej fizjonomii. Wprawne strzyżenie to głównie uzdolnienie fryzjera do wyboru takiej fryzury, która będzie pasowała danemu mężczyźnie, będzie dodawała mu wdzięku i dyskretnej klasy. Pragniesz interesująco wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom trudną usługą. Owszem krótkie włosy strzyże się w większości wypadków prędzej ale należycie przygotowana fryzura nadaje zharmonizowany kształt głowie a toteż bardzo wpływa na generalny wizerunek twarzy oraz figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo radzi oraz prawidłowo dobiera typ strzyżenia do kształtu głowy i buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: