Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Firma

Definiujesz dane Twojej firmy oraz miejsca prowadzenia działalności. Wybierasz właściwy profil związany z Twoją firmą. Na podstawie Twoich informacji Manuru zaznacza Twoją lokalizacje na mapie aplikacji. Oprócz opisów możesz dodać własne zdjęcia, firmy, pracowników, usług.

Usługi

Sam nazywasz i opisujesz usługi, jakie oferujesz Klientom. Każda usługa oprócz nazwy i opisu ma czas jej realizacji oraz wartość. Te dane widzi Klient. Do każdej usługi możesz dodać swoje, własne zdjęcie lub wybrać z banku zdjęć dostępnych w Manuru.pl.

Kalendarze / Harmonogramy

Wiemy, że Ty i Twoi pracownicy pracujecie na zmiany. Możesz zdefiniować i określić wiele różnych harmonogramów. Harmonogramy możesz dodać do poszczególnych pracowników. W ten sposób Klienci będą wiedzieli, kiedy, jaki pracownik jest dostępny.

Pracownicy / Zasoby

Sam nazywasz i opisujesz swoich pracowników. Możesz dodać też zdjęcie każdego z nich. Do każdego pracownika dodajesz usługi, jakie on świadczy. Wiesz dobrze, że nie każdy z nich umie wykonać każdą z oferowanych przez Ciebie usług. Do pracownika dodajesz jeden z wielu harmonogramów.

Przez pracowników rozumiemy też zasoby, jeżeli świadczysz usługi jazdy konnej Twoimi ‘pracownikami’ mogą być konie. Jeżeli świadczysz usługi agroturystyki, Twoimi ‘pracownikami’ mogą być kajaki, rowery wodne, łódki, domki letniskowe, rowery.

Zarządzanie kontem

W Manuru.pl sam określasz czy Ty i Twoi Klienci mają otrzymywać tylko powiadomienia emailem. W takiej sytuacji NIGDY NIC NIE ZAPŁACISZ ZA KORZYSTANIE Z MANURU. Możesz też wybrać komunikację poprzez SMS’y, w takiej sytuacji poprosimy Ciebie o przelew.

Bezpieczeństwo

Każdy Użytkownik, aby skorzystać z Manuru musi założyć konto. Weryfikacja konta polega na potwierdzenie przez Użytkownika na email wysłany na podany przez niego adres poczty elektronicznej. Na Twoje usługi mogą zapisać się osoby, które wcześniej zweryfikowały / potwierdziły swoje konta.

Ważne jest również to, że nie pytamy się i nie zbieramy nazwisk od Użytkowników. Każdego użytkownika prosimy tylko o udostepnienie czterech informacji imię, płci, nr telefonu oraz adres email. Tylko te dane. Więcej nie potrzebujemy. Imię, nr. telefonu komórkowego, adres email, te dane wystarczą, aby z sukcesem skontaktować się z użytkownikiem, Twoim Klientem..

Twoja strona www

Manuru tworzy dla każdego Klienta, Usługodawcy stronę www. To Ty nią zarządzasz. Dodajesz, zmieniasz usługi ich dostępność. Możesz sam dodawać, edytować, usuwać teksty i grafiki. Nie potrzebujesz żadnych umiejętności programistycznych. Na Manuru możesz nie posiadając własnego serwera bez żadnych opłat, miesięcznych, rocznych promować swoje usługi w Internecie.

Rezerwacja

Po zalogowaniu się użytkownik wybiera usługę, datę. Klikając przycisk ‘Zamawiam’ Manuru blokuje czas wybranego pracownika. Od tej chwili w Manuru wybrany termin, wybranego pracownika jest pokazany jako niedostępny dla innych użytkowników, innych Twoich Klientów. Ty automatycznie otrzymujesz email z danymi klienta: Imię, płeć, nr telefonu SMS otrzymasz gdy wykupisz taką usługę w zależności od zdefiniowanej przez Ciebie opcji.

Blokowanie niechcianych użytkowników

Jeżeli w swoim biznesie doświadczasz niechcianych i niepożądanych aktywności ze strony potencjalnych użytkowników proszę, informuj nas o takim fakcie. My, jako administrator Manuru możemy blokować domeny, adresy IP oraz adresy email, od których nie chcesz otrzymywać niechcianych informacji i zamówień.

Płatność

Korzystanie z Manuru przez Klientów i użytkowników jest za darmo.

Tylko wybierając taką opcję w ustawieniach. Jedyną opłatą jest SMS. To Ty, jako usługodawca ustawiasz w swoim profilu, opcję czy chcesz korzystać z mechanizmu płatnych wiadomości SMS zarówno dla Ciebie jak i Twoich Klientów. Dodanie opcji SMS spowoduje, że każdy z Twoich Klientów otrzyma przypomnienie SMS’m o wizycie w Twojej firmie.