Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
43-309 Bielsko-Biała> Pocztowa 5
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
500 170 401

Wyróżniające cięcie małych dzieci Informacja o ofercie:
Twoje dziecko także może posiadać modną fryzurę. Wystarczy odszukać profesjonalnego fryzjera. Gdy wybierasz fryzjera, powinno się sprawdzić, czy ma on wprawę w obcinaniu dzieci. Tylko dobrze wykwalifikowany fryzjer zagwarantuje najwyższą jakość usługi. Pamiętaj, że wprawny fryzjer potrafi odwrócić uwagę dziecka od samego obcinania, a także spowodować, iż samo strzyżenie będzie maksymalnie szybkie, co ma szczególne znaczenie w przypadku najmłodszych dzieci, które nie są w stanie usiedzieć na miejscu. Korzystaj z usług strzyżenia dzieci w profesjonalnym salonie fryzjerskim.
Profesjonalne cięcie i modelowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik właściwie dostosuje a także wymodeluje kapitalną fryzurę idealnie przystosowaną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

Salon fryzjerski, który jest chętnie odwiedzany przez klientów, to taki, w którym panuje miła i przyjazna atmosferacechuje się ciepłym klimatem i przyjazną atmosferą, a zatrudnieni pracownicy mają talent, a jednocześnie w swoją prace wkłądają serce. Jeśli chcesz nadać fryzurze nowego wymiaru i poczuć się pięknie i wyjątkowo, zapraszmy goraco do zapoznania się z ofertą naszego salonu. Gwarantujemy najnowsze rozwiązania stylistyczne, wzorowane na mistrzach fryzjerstwa, dopasowane do indywiudalnych potrzeb klientów. Ponadto oferujemy bogatą oferte usług dla osób w każdym wieku i każdej płci. Tym co nas wyróżnia to profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Wsłuchujemy się w głosy naszych klientów, jednocześnie służąc radą i wsparciem. O pielęgnacji włosów wiemy wszystko dlatego też chcemy się tą wiedzą dzielić, jednocześnie stosując serię najlepszych na rynku kosmetyków fryzjerskich. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, gdyż jest to najskuteczniejsza promocja naszego salonu. Warto samemu przekonać się jak wiele mamy do zaoferowania oraz jak bardzo możesz odmienić swoje życie, zyskując nowy wygląd.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: