Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
43-309 Bielsko-Biała> Pocztowa 5
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
500 170 401

Doskonałe obcinanie damskich fryzur Informacja o ofercie:
Szukasz fryzjera, który potrafi wyczarować zniewalającą fryzurę z każdego rodzaju włosów? Jeśli zależy Ci na stylowej fryzurze, miej na uwadze, iż cena usługi może być trochę wyższa. W końcu wysoka jakość zawsze jest w cenie. W praktycznie każdym dobrym salonie fryzjerskim strzyżenie pań nie zaprzestaje na samym obcięciu włosów. Usługa z reguły zawiera także takie kwestie jak koloryzacja, prostowanie, pielęgnacja i stylizacja włosów. Gdy wybierzesz profesjonalnego fryzjera, na pewno nie pożałujesz pieniędzy wydanych na nową fryzurę.
Fachowe strzyżenie oraz formowanie kobiecej fryzury. Nasz pracownik należycie dopasuje jak również wymodeluje zachwycającą fryzurę nienagannie dopasowaną dla Twojego kształtu twarzy jak również głowy.

Wizyta w zakładzie fryzjerskim pozytywne wpłynie na Twoje życie, gdyż nowa fryzura motywują do innych metamorfoz. Nasi pracownicy zapewniają profesjonalizm, sympatyczny klimat, który gwarantuje dobry wypoczynek zarówno natury fizycznej jak i psychicznej. U nas poczujesz się wyjątkowo. Zapewniamy perfekcyjne strzyżenia, stylizację, koloryzacje, rozwiązania dopasowane do każdej okoliczności. Stosujemy również sprawdzone technologie, które pomogą twoim włosom odzyskać dawny blask. Nasi fryzjerzy w swoją pracę wkładają całe serce. Naszym atutem jest przede wszystkim dbałość o szczegóły oraz konkurencyjne ceny. Skorzystaj z naszych usług, a odmienisz swój wygląd i wróci Twoja pewność siebie. Wydobedziemy naturlane piękno twoich włosów! Jesteśmy po to by wsłuchiwać się w potrzeby klienta i służyć radą i wsparciem. Pracujemy na najlepszych produktach, co jest gwarancją sukcesu i satysfakcji. Nie boimy się żadnego uczesania, gdyż powala nam na to nasza wiedza i doświadczenie. Zadowolenie klienta jest dla nas nawjażnisjze!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: