Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
09-200 Sierpc> Tysiąclecia 12
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
24 275 55 13

Świetne obcinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Każdy elegancki mężczyzna powinien zadbać o modne ubranie a także stylową fryzurę. Pamiętaj, że męskie strzyżenie to nie tylko maszynka, to także nożyczki, mycie, ukrywanie siwizny czy modelowanie włosów dla osiągnięcia jak najlepszego rezultatu. Jeśli zależy ci na pięknej fryzurze, warto zainwestować w usługi profesjonalnego fryzjera, który poza umiejętnością obsługi klasycznej maszynki, po mistrzowsku radzi sobie też z nożyczkami oraz grzebieniem, a przy szczególnych okazjach również z brzytwą. Szykowny mężczyzna dba o swoje włosy, zatem korzysta z usług zawodowych fryzjerów.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Choć krótkie włosy obcina się w większości wypadków prędzej acz dobrze wymodelowana fryzura nadaje należyty kontur głowie a więc bardzo wpływa na generalny wizerunek twarzy oraz postawy. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo radzi i porządnie dobiera formę cięcia do kształtu głowy oraz twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: