Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
09-200 Sierpc> Tysiąclecia 12
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
24 275 55 13

Fenomenalne cięcie dziewczynek i chłopców Informacja o ofercie:
Jeśli chcesz obciąć swojego malucha, wybierz renomowany zakład fryzjerski, gwarantujący najwyższy standard obsługi małych klientów. Właściwe nastawienie do dziecka oraz sprawne strzyżenie to ogromna sztuka, którą posiadają tylko nieliczni fryzjerzy. Wobec tego warto stawiać na najlepszych. Wybierając dziecięcego fryzjera zważ, iż tylko najbardziej doświadczeni fryzjerzy potrafią dopasować odpowiednią fryzurę do konkretnego dziecka. Na dodatek profesjonalne obcinanie to nie tylko podcinanie włosów, ale też umiejętne modelowanie fryzury. Korzystaj z usług strzyżenia dziecięcego w profesjonalnym salonie fryzjerskim.
Profesjonalne strzyżenie a także formowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik właściwie dopasuje a także wymodeluje znamienitą fryzurę świetnie dobraną dla kształtu buzi Twojego dziecka.

Salon fryzjerski, który jest chętnie odwiedzany przez klientów, to taki, w którym panuje miła i przyjazna atmosferacechuje się ciepłym klimatem i przyjazną atmosferą, a zatrudnieni pracownicy mają talent, a jednocześnie w swoją prace wkłądają serce. Jeśli chcesz nadać fryzurze nowego wymiaru i poczuć się pięknie i wyjątkowo, zapraszmy goraco do zaznajomienia się z tym co oferujemy. Proponujemy ciekawe pomysły stylizacyjne, opierane na pomysłach mistrzów sztuki fryzjerskiej, w których każdy będzie czuł się dobrze i wyjątkowo. Zapewniamy również bogatą oferte usług dla osób w każdym wieku i każdej płci. Tym co nas wyróżnia to profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Wsłuchujemy się w głosy naszych klientów, szukając wspólnie najlepszych rozwiązań. O pielęgnacji włosów wiemy wszystko i chcemy tą wiedzę jak najkonstruktywniej wykorzystać, jednocześnie korzytsając z wysokiej klasy produktów do pielęgnacji włosów. Dla nas priorytetem jest zadowolenie naszego gościa, gdyż jest to najskuteczniejsza promocja naszego salonu. Przyjdź i przekonaj się jak wiele mamy do zaoferowania oraz jak nowa fryzura może poprawić jakość życia.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: