Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Dobre przycinanie damskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
09-200 Sierpc> Tysiąclecia 12
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
24 275 55 13

Dobre przycinanie damskie Informacja o ofercie:
Marzysz o nowym kolorze włosów a także efektownej fryzurze? Najwyższa jakość usług fryzjerskich, zwłaszcza w przypadku strzyżenia pań, to istota zadowolenia z nowej fryzury. Miej w pamięci, iż strzyżenie damskie to proces złożony, na który oprócz ścinania włosów, składa się dodatkowo ich mycie jak również wszechstronna pielęgnacja, koloryzacja, prostowanie lub robienie trwałej. Jedynie wybór dobrego fryzjera, zagwarantuje Ci całkowitą satysfakcję z realizacji usługi strzyżenia.
Fachowe cięcie a także modelowanie damskiej fryzury. Nasz pracownik stosownie dobierze a także wymodeluje bajeczną fryzurę olśniewająco dopasowaną dla Twojego kształtu twarzy jak również głowy.

W salonie fryzjerskim, którym prowadzimy łączymy tradycje z nowoczesnością. Tym co nas wyróżnia to kompleksowe podjeście do tematu fryzjerstwa. Dobrze wiemy, że klienci odwiedzający nasz salon szukają ciekawych rozwiązań stylistycznych, fachowości oraz miłej i przyjaznej atmosfery. Z najwyższą troską podchodzimy do każdego działania na włosach pracując na najlepszych materiałach, współpracujemy tylko z najlepszymi producentami kosmetyków fryzjerskich. Nasze długoletnie doświadczenie nieustannie doszkalamy się, korzystając z wiedzy prawdziwych mistrzów. Dokładamy starań, aby oferta, którą proponujemy jak najlepiej ustatysfakcjonowała naszych, nawet najbardziej wymagających klientów. Odwiedź nasz salon i poczuj się pięknie, jednocześnie zrelaksuj po trudnym dniu ciężkiej pracy. Serdecznie zapraszamy. Z nami odzyskasz wiarę w siebie i swoje możliwości! Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i troskę o naturalne piękno włosów. Oferujemy doradztwo stylistyczne oraz chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji włosów. Tylko u nas Twoje włosy nabiorą nowego blasku.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: