Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Najlpesze strzyżenie dzieci

0zł / 15min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
33-100 Tarnów> Piesza 31
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
609 136 999

Najlpesze strzyżenie dzieci Informacja o ofercie:
Twoje dziecko również może posiadać modną fryzurę. Wystarczy odnaleźć dobrego fryzjera. Umiejętne postawa do dziecka a także zręczne strzyżenie to wielka sztuka, którą dysponują jedynie nieliczni fryzjerzy. Zatem powinno się stawiać na najlepszych. Miej na uwadze, iż na strzyżenie dzieci składa się nie tylko obcinanie ich włosów za pomocą nożyczek lub maszynki, ale również umiejętność dopasowania fryzury adekwatnej dla urody konkretnego dziecka. Szybkie strzyżenie dzieci za rozsądną cenę? Czego chcieć więcej!
Fachowe cięcie i modelowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik właściwie dostosuje a także wymodeluje zachwycającą fryzurę wspaniale dobraną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

Nasza firma do nowoczesny salon i tradycyjny zakład fryzjerski w jednym. Wyróżnia nas pasja i zaangażowanie. Mamy świadomość, że klienci odwiedzający nasz salon poszukują nowoczesnego spojrzenia na stylizację, profesjonalizmu oraz atmosfery, która sprzyja relaksowi. Z najwyższą troską podchodzimy do każdego działania na włosach wykorzystując sprawdzone produkty, współpracujemy tylko z najlepszymi producentami kosmetyków fryzjerskich. Nasze długoletnie doświadczenie cały czas poszerzamy uczestnicząc w kursach i szkoleniach, korzystając z wiedzy prawdziwych mistrzów. Wszystko po to, aby nasza oferta w pełni zaspokoiła potrzeby naszych, nawet najbardziej wymagających klientów. Odwiedź nasz salon i poczuj się pięknie, jednocześnie zrelaksuj po trudnym dniu ciężkiej pracy. Zapraszamy serdecznie. Z nami odzyskasz wiarę w siebie i swoje możliwości! Zapewnimy usługi na najwyższym poziomie i troskę o naturalne piękno włosów. Oferujemy doradztwo stylistyczne oraz chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji włosów. Tylko u nas Twoje włosy nabiorą nowego blasku.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: