Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Cudowne obcinanie damskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
33-100 Tarnów> Piesza 31
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
609 136 999

Cudowne obcinanie damskie Informacja o ofercie:
Marzy Ci się nowy kolor włosów a także zniewalająca fryzura? Stawiaj na wysoką jakość usług i umów się na strzyżenie u prawdziwego profesjonalisty. Wiedz, że wprawny fryzjer damski zadba nie tylko o stworzenie fryzury, za sprawą której poczujesz się atrakcyjniej. Pomyśli on dodatkowo o dopasowaniu właściwego koloru, zapewni należytą pielęgnację jak również stylizację twym włosom, tak byś była w pełni zadowolona z jakości usługi. Gdy wybierzesz dobrego fryzjera, niewątpliwie nie pożałujesz pieniędzy wydanych na nową fryzurę.
Fachowe strzyżenie oraz modelowanie damskiej fryzury. Nasz pracownik odpowiednio dopasuje a także wymodeluje bajeczną fryzurę znakomicie dopasowaną dla Twojego kształtu buzi i głowy.

W salonie fryzjerskim, którym prowadzimy łączymy tradycje z nowoczesnością. Tym co nas wyróżnia to kompleksowe podjeście do tematu fryzjerstwa. Mamy świadomość, że klienci odwiedzający nasz salon poszukują nowoczesnego spojrzenia na stylizację, profesjonalizmu oraz miłej i przyjaznej atmosfery. Z najwyższą troską podchodzimy do każdego działania na włosach wykorzystując sprawdzone produkty, uczymy się od najlepszych mistrzów fryzjerskich. Nasze długoletnie doświadczenie cały czas poszerzamy uczestnicząc w kursach i szkoleniach, ucząc się od prawdziwych mistrzów. Wszystko po to, aby oferta, którą proponujemy jak najlepiej ustatysfakcjonowała wszystkich klientów korzystających z naszego salonu. Odwiedź nasz salon i poczuj się pięknie, jednocześnie zrelaksuj po trudnym dniu ciężkiej pracy. Zapraszamy serdecznie. Przekonaj się, że można nam zaufać! Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług oraz troskę o naturalne piękno włosów. Oferujemy doradztwo stylistyczne oraz chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji włosów. Dzięki nam Twoje włosy otrzymają nowe życie.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: