Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Najlpesze cięcie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
33-100 Tarnów> Piesza 31
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
609 136 999

Najlpesze cięcie męskie Informacja o ofercie:
Podstawowe atrybuty wykwintnego mężczyzny to stylowy ubiór, zadbane obuwie i modna fryzura. Precyzyjne strzyżenie nożyczkami i maszynką, a także pozostałe usługi fryzjerskie to podstawa, jeżeli chcesz się porządnie prezentować w każdej sytuacji. Usługi fryzjerskie dedykowane mężczyznom to nie tylko usługi ścinania czy modelowania włosów oraz brody, współcześnie to także mycie włosów, ich farbowanie bądź subtelne przyciemnianie siwizny. Profesjonalne strzyżenie męskie to taki typ usługi, z której powinno się korzystać.
Strzyżenie mężczyzn jest mimo publicznemu sądzeniu wymagającą usługą. Choć krótkie włosy skraca się z reguły szybciej jednakże przyzwoicie przygotowana fryzura nadaje dopasowany kontur głowie a dlatego niezmiernie wpływa na generalny wygląd twarzy i sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale również doradza jak również właściwie łączy wariant cięcia do kształtu głowy jak również buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: