Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
00-688 Warszawa> Emilii Plater 28
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
22 630 30 40

Kapitalne przycinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Każdy stylowy mężczyzna powinien zadbać o modne ubranie oraz gustowną fryzurę. Kiedy stawiasz na jakość, możesz liczyć na rewelacyjną fryzurę po mistrzowsku dopasowaną do twojego osobistego stylu. Usługi fryzjerskie dedykowane dla mężczyzn to nie tylko usługi strzyżenia lub modelowania włosów oraz brody, w dzisiejszych czasach to też mycie włosów, ich farbowanie czy też subtelne przyciemnianie siwizny. Jeśli zależy ci na wyjątkowej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom trudną usługą. Owszem krótkie włosy strzyże się w większości wypadków szybciej jednak przyzwoicie wymodelowana fryzura nadaje dopasowany kształt głowie a w związku z tym niezmiernie wpływa na całkowity wygląd twarzy tudzież postawy. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz także doradza oraz porządnie dobiera wariant strzyżenia do kształtu głowy oraz buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: