Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
00-688 Warszawa> Emilii Plater 28
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
22 630 30 40

Perfekcyjne strzyżenie damskie Informacja o ofercie:
Marzysz o nowym kolorze włosów lub olśniewającej fryzurze? Najwyższa jakość usług fryzjerskich, szczególnie w przypadku strzyżenia pań, to istota zadowolenia z nowej fryzury. W praktycznie każdym solidnym salonie fryzjerskim strzyżenie pań nie kończy się na samym podcięciu włosów. Usługa zwykle obejmuje także takie kwestie jak koloryzacja, prostowanie, pielęgnacja i modelowanie włosów. Tylko dobór profesjonalnego fryzjera, zapewni Ci całkowitą satysfakcję z realizacji usługi strzyżenia.
Fachowe cięcie jak również modelowanie kobiecej fryzury. Nasz pracownik należycie dopasuje i wymodeluje znakomitą fryzurę idealnie przystosowaną dla Twojego kształtu buzi i głowy.

Salon fryzjerski, to miejsce, które pomoże odmienić Twoje życia, gdyż nowy kolor czy uczesanie może być inspiracją do dalszych metamorfoz. Nasi pracownicy zapewniają fachowość, sympatyczny klimat, który pomoże zrelaksować się i złapać oddech. U nas poczujesz się wyjątkowo. Zapewniamy modne strzyżenia, modelowanie, farbowanie, rozwiązania dopasowane do każdej okoliczności. Wykorzystujemy również sprawdzone rozwiązania, które pomogą twoim włosom odzyskać dawny blask. Nasi fryzjerzy w swoją pracę wkładają całe serce. Gwarantujemy zadowolenie z świadczonych usług, doświadczenie, dbałość o szczegóły oraz atrakcyjne ceny. Zaufaj nam, a zmienisz swój wizerunke i odzyskasz dobre samopoczucie. Wydobedziemy naturlane piękno twoich włosów! Jesteśmy po to by wsłuchiwać się w potrzeby klienta i służyć pomocą. korzystamy z najlepszych produktów, co gawarantuje dobry efekt. Podejmiemy się każdego wyzwania, gdyż powala nam na to nasza wiedza i doświadczenie. Dla nas liczy się przede wszystkim klient!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: