Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
00-688 Warszawa> Emilii Plater 28
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
22 630 30 40

Rzetelne przycinanie małych dzieci Informacja o ofercie:
Twoja pociecha również może posiadać modną fryzurę. Wystarczy wyszukać profesjonalnego fryzjera. Modne fryzury dziecięce zależą od umiejętności technicznych fryzjera oraz poziomu jego cierpliwości. Zauważ, że strzyżeniem dzieci zajmują się przeważnie najbardziej doświadczeni fryzjerzy. W końcu zręczne obchodzenie się z maszynką a także nożyczkami w przypadku mało cierpliwych klientów ma wyjątkowe znaczenie. Modne fryzury dziecięce tylko w najlepszym salonie fryzjerskim!
Profesjonalne strzyżenie i kształtowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik stosownie dobierze oraz wymodeluje znamienitą fryzurę idealnie dostosowaną dla kształtu buzi Twojego dziecka.

Dobry salon fryzjerski, to taki, w którym panuje miła i przyjazna atmosferacechuje się ciepłym klimatem i przyjazną atmosferą, a zatrudnieni pracownicy potrafią uczynić z włosami, prawdziwe cuda. Gdy zamierzasz zmienić fryzurę i poczuć się pięknie i wyjątkowo, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego salonu. Gwarantujemy ciekawe pomysły stylizacyjne, opierane na pomysłach mistrzów sztuki fryzjerskiej, w których każdy będzie czuł się dobrze i wyjątkowo. Ponadto oferujemy szeroki zakres stylizacji fryzur bez względu na płeć czy wiek. Tym co nas wyróżnia to profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Wsłuchujemy się w głosy naszych klientów, jednocześnie służąc radą i wsparciem. O pielęgnacji włosów wiemy wszystko dlatego też chcemy się tą wiedzą dzielić, jednocześnie stosując serię najlepszych na rynku produktów do pielęgnacji włosów. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszego gościa, gdyż jest on najlepszą reklamą naszego salonu. Przyjdź i przekonaj się jak wiele mamy do zaoferowania oraz jak nowa fryzura może poprawić jakość życia.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: