Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
80-103 Gdańsk> Kartuska 33
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
58 302 98 08

Fenomenalne cięcie dziewczynek i chłopców Informacja o ofercie:
Gdy twoje dziecko odczuwa lęk przed fryzjerem, poszukaj zakładu, który specjalizuje się w strzyżeniu dzieci. Wybierając fryzjera, warto sprawdzić, czy ma on wprawę w obcinaniu dzieci. Jedynie odpowiednio wykwalifikowany fryzjer zapewni najwyższą jakość usługi. Zwróć uwagę, że usługi profesjonalnego strzyżenia dziecięcego to nade wszystko zdolność szybkiego strzyżenia przy użyciu maszynki do włosów czy też nożyczek, oraz naturalna delikatność oraz swoboda w kontakcie z dzieckiem. Zręczne strzyżenie dzieci za rozsądną cenę? Czego pragnąć więcej!
Profesjonalne cięcie i formowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik stosownie dostosuje a także wymodeluje bajeczną fryzurę doskonale dobraną dla kształtu buzi Twojego dziecka.

Dobry salon fryzjerski, to taki, w którym panuje miła i przyjazna atmosferacechuje się ciepłym klimatem i przyjazną atmosferą, a zatrudnieni pracownicy mają talent, a jednocześnie w swoją prace wkłądają serce. Jeśli chcesz zmienić fryzurę oraz poczuć się pięknie i wyjątkowo, serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą naszego salonu. Proponujemy najnowsze rozwiązania stylistyczne, opierane na pomysłach mistrzów sztuki fryzjerskiej, dopasowane do indywiudalnych potrzeb klientów. Ponadto oferujemy bogatą oferte usług bez względu na płeć czy wiek. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełen profesjonalizm. Wsłuchujemy się w głosy naszych klientów, jednocześnie służąc radą i wsparciem. Pielgnacja włosów nie ma przed nami tajemnic i chcemy tą wiedzę jak najkonstruktywniej wykorzystać, jednocześnie korzytsając z wysokiej klasy kosmetyków fryzjerskich. Naszym celem jest zadowolenie klienta, ponieważ jest on najlepszą reklamą każdej firmy. Warto samemu przekonać się jak wiele mamy do zaoferowania oraz jak nowa fryzura może poprawić jakość życia.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: