Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Dobre strzyżenie mężczyzn

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
80-103 Gdańsk> Kartuska 33
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
58 302 98 08

Dobre strzyżenie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zasadnicze przymioty eleganckiego mężczyzny to stylowa odzież, porządne buty a także modna fryzura. Precyzyjne strzyżenie nożyczkami oraz maszynką, a także inne usługi fryzjerskie to podstawa, jeżeli chcesz się porządnie prezentować w każdej sytuacji. Profesjonalne strzyżenie to głównie biegłość fryzjera do wyboru takiej fryzury, która będzie pasowała do danego mężczyzny, będzie dodawała mu uroku i dyskretnej klasy. Jeżeli zależy ci na pięknej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew generalnemu twierdzeniu wymagającą usługą. Owszem krótkie włosy skraca się w większości wypadków prędzej jakkolwiek prawidłowo przyrządzona fryzura nadaje dobry kształt głowie a z tej przyczyny niezmiernie wpływa na ogólny wizerunek twarzy i sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz również doradza oraz właściwie łączy odmianę strzyżenia do kształtu głowy jak również twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: