Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
80-103 Gdańsk> Kartuska 33
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
58 302 98 08

Znakomite cięcie damskich fryzur Informacja o ofercie:
Umów się na strzyżenie damskie i wybierz fryzurę, o jakiej zawsze marzyłaś. Postaw na najwyższą jakość usług i zamów strzyżenie u prawdziwego profesjonalisty. Nie zapominaj, że damskie strzyżenie to proces złożony, na który prócz obcinania włosów, składa się także ich mycie jak również kompleksowa pielęgnacja, koloryzacja, prostowanie lub robienie trwałej. Jedynie wybór doświadczonego fryzjera, zagwarantuje Ci pełną satysfakcję z realizacji usługi strzyżenia.
Profesjonalne strzyżenie oraz formowanie damskiej fryzury. Nasz pracownik stosownie dopasuje oraz wymodeluje olśniewającą fryzurę imponująco dobraną dla Twojego kształtu buzi oraz głowy.

Salon fryzjerski, który jest chętnie odwiedzany przez klientów, to taki, w którym panuje miła i przyjazna atmosferacechuje się ciepłym klimatem i przyjazną atmosferą, a zatrudnieni pracownicy mają talent, a jednocześnie w swoją prace wkłądają serce. Jeśli chcesz zmienić fryzurę oraz poczuć się pięknie i wyjątkowo, serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą naszego salonu. Proponujemy najnowsze rozwiązania stylistyczne, wzorowane na mistrzach fryzjerstwa, w których każdy będzie czuł się dobrze i wyjątkowo. Ponadto oferujemy szeroki zakres stylizacji fryzur bez względu na płeć czy wiek. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełen profesjonalizm. Wsłuchujemy się w głosy naszych klientów, szukając wspólnie najlepszych rozwiązań. Pielgnacja włosów nie ma przed nami tajemnic dlatego też chcemy się tą wiedzą dzielić, jednocześnie stosując serię najlepszych na rynku produktów do pielęgnacji włosów. Dla nas priorytetem jest satysfakcja naszego gościa, gdyż jest on najlepszą reklamą każdej firmy. Warto samemu przekonać się jak jak bogate są nasze propozycje i jak nowa fryzura może poprawić jakość życia.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: