Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
96-100 Skierniewice> Zadębie 19
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
608 591 136

Fenomenalne obcinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój image nie tylko w kwestii stroju, ale także modnej fryzury. Stawiając na jakość, możesz liczyć na świetną fryzurę doskonale dobraną do twojego indywidualnego stylu. męskie strzyżenie chociaż obecnie nader często ograniczane do podcinania włosów za pomoca maszynki, w pełni fachowym wydaniu w żadnym razie nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które nadadzą fryzurze ostatecznego kształtu. Profesjonalne strzyżenie męskie to taki typ usługi, z której powinno się korzystać.
Strzyżenie mężczyzn jest mimo globalnemu mniemaniu wymagającą usługą. Chociaż krótkie włosy skraca się najczęściej prędzej niemniej jednak przyzwoicie przygotowana fryzura nadaje właściwy kontur głowie a w związku z tym wybitnie wpływa na globalny wygląd twarzy oraz postawy. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo radzi jak również prawidłowo łączy formę cięcia do kształtu głowy oraz buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: