Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Kapitalne cięcie kobiece

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
96-100 Skierniewice> Zadębie 19
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
608 591 136

Kapitalne cięcie kobiece Informacja o ofercie:
Poszukujesz fryzjera, który wie jak wyczarować wspaniałą fryzurę na każdym typie włosów? Jeśli zależy Ci na modnej fryzurze, miej na uwadze, że cena usługi może być nieco wyższa. W końcu wysoka jakość zawsze jest w cenie. W praktycznie każdym solidnym salonie fryzjerskim obcinanie pań nie zaprzestaje na samym podcięciu włosów. Usługa przeważnie obejmuje też takie kwestie jak prostowanie, koloryzacja, modelowanie a także pielęgnacja włosów. Jedynie dobór profesjonalnego fryzjera, zapewni Ci pełną satysfakcję z realizacji usługi strzyżenia.
Fachowe strzyżenie i modelowanie kobiecej fryzury. Nasz pracownik stosownie dobierze i wymodeluje olśniewającą fryzurę doskonale dopasowaną dla Twojego kształtu twarzy oraz głowy.

Salon fryzjerski, to miejsce, które pozytywne wpłynie na Twoje życie, ponieważ nowy kolor czy uczesanie motywują do dalszych zmian. Nasi pracownicy zapewniają fachowość, miłą atmosferę, która gwarantuje dobry wypoczynek zarówno natury fizycznej jak i psychicznej. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy. Gwarantujemy modne obcięcia, modelowanie, farbowanie, fryzury dopasowane do każdej okoliczności. Wykorzystujemy także sprawdzone technologie, które pomogą twoim włosom odzyskać dawny blask. Pracują dla nas zaangażowani ludzi, dla których fryzjerstwo jest pasją. Naszym atutem jest przede wszystkim dbałość o szczegóły i konkurencyjne ceny. Zaufaj nam, a zmienisz swój wygląd i odzyskasz dobre samopoczucie. Chcemy podkreślić naturalne piękno Twoich włosów! Wsłuchujemy się w potrzeby klienta oraz służymy pomocą. Pracujemy na najlepszych produktach, co gawarantuje dobry efekt. Nie boimy się żadnego uczesania, ponieważ znamy się na tym co robimy. Dla nas liczy się przede wszystkim klient!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: