Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
96-100 Skierniewice> Zadębie 19
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
608 591 136

Wyróżniające przycinanie chłopców i dziewczynek Informacja o ofercie:
Kiedy twoje dziecko boi się fryzjera, poszukaj salonu, specjalizującego się w strzyżeniu dzieci. Gdy szukasz rzetelnego fryzjera dziecięcego, sprawdź, który zakład stawia nie tylko na cenę, ale przede wszystkim na jakość usługi. Wybierając fryzjera dla dzieci pamiętaj, iż tylko najlepsi fryzjerzy umieją dobrać odpowiednią fryzurę do konkretnego dziecka. Na dodatek fachowe strzyżenie to nie tylko podcinanie włosów, lecz także umiejętne modelowanie fryzury. Wprawne strzyżenie dzieci za rozsądną cenę? Czegóż chcieć więcej!
Profesjonalne strzyżenie i modelowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik stosownie dostosuje a także wymodeluje wyborną fryzurę kapitalnie dopasowaną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

W salonie fryzjerskim, którym prowadzimy łączymy tradycje z nowoczesnością. Tym co nas wyróżnia to kompleksowe podjeście do tematu fryzjerstwa. Mamy świadomość, że klienci odwiedzający nasz salon poszukują nowoczesnego spojrzenia na stylizację, fachowości oraz miłej i przyjaznej atmosfery. Z najwyższą troską podchodzimy do każdego działania na włosach pracując na najlepszych materiałach, uczymy się od najlepszych mistrzów fryzjerskich. Nasze długoletnie doświadczenie cały czas poszerzamy uczestnicząc w kursach i szkoleniach, korzystając z wiedzy prawdziwych mistrzów. Dokładamy starań, aby oferta, którą proponujemy jak najlepiej zaspokoiła potrzeby naszych, nawet najbardziej wymagających klientów. Odwiedź nasz salon i poczuj się pięknie, jednocześnie zrelaksuj po trudnym dniu ciężkiej pracy. Serdecznie zapraszamy. Przekonaj się, że można nam zaufać! Zapewnimy usługi na najwyższym poziomie oraz troskę o naturalne piękno włosów. Oferujemy doradztwo stylistyczne oraz chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji włosów. Tylko u nas Twoje włosy nabiorą nowego blasku.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: