Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
30-101 Kraków> al. Krasińskiego 4
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
12 294 00 12

Wyróżniające strzyżenie dzieci Informacja o ofercie:
Strzyżenie dziecięce to rodzaj specyficznej usługi, toteż powinno się stawić na profesjonalnych fryzjerów. W profesjonalnym salonie fryzjerskim strzyżeniem dzieci zajmują się najbardziej fryzjerzy z największym doświadczeniem, którzy potrafią podejść do dzieci. Miej na uwadze, że na strzyżenie dzieci składa się nie tylko podcinanie ich włosów przy użyciu nożyczek czy maszynki, ale również umiejętność dopasowania fryzury właściwej dla urody konkretnego dziecka. Wprawne strzyżenie dziecięce za rozsądną cenę? Czegóż chcieć więcej!
Fachowe strzyżenie oraz modelowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik odpowiednio dostosuje i wymodeluje olśniewającą fryzurę znakomicie dopasowaną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

Wizyta w zakładzie fryzjerskim pomoże odmienić Twoje życia, gdyż nowa fryzura może być inspiracją do dalszych metamorfoz. Nasi pracownicy zapewniają fachowość, sympatyczny klimat, który gwarantuje dobry wypoczynek zarówno natury fizycznej jak i psychicznej. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy. Zapewniamy modne strzyżenia, stylizację, farbowanie, fryzury na każdą okazję. Stosujemy także sprawdzone rozwiązania, które pomogą twoim włosom odzyskać dawny blask. Pracują dla nas zaangażowani ludzi, dla których fryzjerstwo jest pasją. Gwarantujemy zadowolenie z świadczonych usług, doświadczenie, dbałość o szczegóły oraz atrakcyjne ceny. Skorzystaj z naszych usług, a zmienisz swój wizerunke i odzyskasz dobre samopoczucie. Chcemy podkreślić naturalne piękno Twoich włosów! Wsłuchujemy się w potrzeby klienta oraz służymy radą i wsparciem. korzystamy z najlepszych produktów, co gawarantuje dobry efekt. Nie boimy się żadnego wyzwania, gdyż powala nam na to nasza wiedza i doświadczenie. Zadowolenie klienta jest dla nas nawjażnisjze!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: