Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
30-101 Kraków> al. Krasińskiego 4
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
12 294 00 12

Znakomite przycinanie damskie Informacja o ofercie:
Poszukujesz fryzjera, który umie wyczarować imponującą fryzurę z każdego rodzaju włosów? Korzystaj z najwyższej jakości usług fryzjerskich, wybierając ten zakład, w którym zatrudnieni są doświadczeni fryzjerzy specjalizujący się w strzyżeniu pań. Wiedz, że profesjonalny fryzjer damski zadba nie tylko o wykonanie fryzury, za sprawą której poczujesz się młodziej. Pomyśli on również o dopasowaniu właściwego koloru, zapewni należytą pielęgnację jak również stylizację twym włosom, tak żebyś była pod każdym względem zadowolona z jakości usługi. Postaw na usługi wykonywane przez umiejętnego fryzjera, dla którego modne fryzury damskie to codzienność.
Fachowe cięcie jak również modelowanie damskiej fryzury. Nasz pracownik właściwie dopasuje oraz wymodeluje olśniewającą fryzurę doskonale przystosowaną dla Twojego kształtu buzi jak również głowy.

Salon fryzjerski, który jest chętnie odwiedzany przez klientów, to taki, w którym panuje miła i przyjazna atmosferacechuje się ciepłym klimatem i przyjazną atmosferą, a profesjonalni fryzjerzy potrafią uczynić z włosami, prawdziwe cuda. Gdy zamierzasz zmienić fryzurę i poczuć się pięknie i wyjątkowo, serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą naszego salonu. Gwarantujemy ciekawe pomysły stylizacyjne, opierane na pomysłach mistrzów sztuki fryzjerskiej, w których każdy będzie czuł się dobrze i wyjątkowo. Zapewniamy również bogatą oferte usług dla osób w każdym wieku i każdej płci. Tym co nas wyróżnia to profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Wsłuchujemy się w głosy naszych klientów, szukając wspólnie najlepszych rozwiązań. Pielgnacja włosów nie ma przed nami tajemnic i chcemy tą wiedzę jak najkonstruktywniej wykorzystać, jednocześnie stosując serię najlepszych na rynku produktów do pielęgnacji włosów. Naszym celem jest satysfakcja naszego gościa, ponieważ jest to najskuteczniejsza promocja każdej firmy. Przyjdź i przekonaj się jak wiele mamy do zaoferowania i jak nowa fryzura może poprawić jakość życia.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: