Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Dobre strzyżenie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
30-101 Kraków> al. Krasińskiego 4
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
12 294 00 12

Dobre strzyżenie męskie Informacja o ofercie:
Jeżeli zależy ci na modnej fryzurze, nie oszczędzaj na obcinaniu włosów. Gdy stawiasz na jakość, możesz liczyć na piękną fryzurę po mistrzowsku dobraną do twojego indywidualnego stylu. męskie strzyżenie choć obecnie nader często sprowadzane do podcinania włosów maszynką, w pełni fachowym wydaniu w żadnym razie nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które przydadzą fryzurze ostatecznego szlifu. Na męskim strzyżeniu nie opłaca się oszczędzać, zwłaszcza gdy pragniesz posiadać modną fryzurę.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom trudną usługą. Chociaż krótkie włosy przycina się zazwyczaj szybciej jakkolwiek odpowiednio wymodelowana fryzura nadaje dobry kontur głowie a skutkiem tego wybitnie wpływa na całościowy wygląd twarzy tudzież figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz także radzi i należycie łączy rodzaj cięcia do kształtu głowy a także buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: