Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
03-287 Warszawa> Berensona 13
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
22 741 63 56

Znamienite cięcie chłopców i dziewczynek Informacja o ofercie:
Twoja pociecha także może mieć modną fryzurę. Wystarczy odnaleźć solidnego fryzjera. Gdy szukasz dobrego fryzjera dziecięcego, sprawdź, który zakład stawia nie tylko na cenę, ale przede wszystkim na jakość usługi. Zauważ, iż obcinaniem dzieci zajmują się z reguły najbardziej doświadczeni fryzjerzy. W końcu zręczne obchodzenie się z maszynką a także nożyczkami w przypadku mało cierpliwych klientów ma wyjątkowe znaczenie. Modne fryzury dziecięce jedynie w najlepszym zakładzie fryzjerskim!
Fachowe strzyżenie i formowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik stosownie dobierze i wymodeluje znakomitą fryzurę kapitalnie przystosowaną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

Wizyta w zakładzie fryzjerskim pomoże odmienić Twoje życia, gdyż nowy kolor czy uczesanie może być inspiracją do innych metamorfoz. Nasi pracownicy zapewniają fachowość, miłą atmosferę, która gwarantuje dobry wypoczynek zarówno natury fizycznej jak i psychicznej. U nas poczujesz się wyjątkowo. Zapewniamy perfekcyjne obcięcia, stylizację, farbowanie, rozwiązania dopasowane do każdej okoliczności. Stosujemy także sprawdzone rozwiązania, które nadadzą włosom nowego blasku i żywotności. Nasi fryzjerzy w swoją pracę wkładają całe serce. Naszym atutem jest przede wszystkim dbałość o szczegóły oraz atrakcyjne ceny. Skorzystaj z naszych usług, a odmienisz swój wizerunke i wróci Twoja pewność siebie. Chcemy podkreślić naturalne piękno Twoich włosów! Jesteśmy po to by wsłuchiwać się w potrzeby klienta i służyć radą i wsparciem. korzystamy z najlepszych produktów, co gawarantuje dobry efekt. Nie boimy się żadnego uczesania, gdyż znamy się na tym co robimy. Zadowolenie klienta jest dla nas nawjażnisjze!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: