Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Wyborne obcinanie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
03-287 Warszawa> Berensona 13
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
22 741 63 56

Wyborne obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój image nie tylko w kwestii ubioru, ale także modnej fryzury. Wprawne strzyżenie maszynką oraz nożyczkami, a także inne usługi fryzjerskie to podstawa, jeśli chcesz się porządnie prezentować w każdej sytuacji. męskie strzyżenie chociaż dziś nagminnie sprowadzane do podcinania włosów za pomoca maszynki, w pełni profesjonalnym wydaniu w żadnym razie nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które nadadzą fryzurze ostatecznego kształtu. Stylowy mężczyzna dba o swoje włosy, dlatego korzysta z usług zawodowych fryzjerów.
Strzyżenie męskie jest pomimo generalnemu sądzeniu wymagającą usługą. Wprawdzie krótkie włosy przycina się przeważnie prędzej acz dobrze przygotowana fryzura nadaje należyty formę głowie a w następstwie tego niezmiernie wpływa na generalny wygląd twarzy a także sylwetki. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo doradza i poprawnie łączy wersję cięcia do kształtu głowy a także buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: