Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
03-287 Warszawa> Berensona 13
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
22 741 63 56

Wyśmienite przycinanie damskich fryzur Informacja o ofercie:
Modna fryzura to ogromny atut każdej kobiety. Jeżeli marzysz o takiej fryzurze, na strzyżenie pójdź do profesjonalnego zakładu fryzjerskiego. Najwyższa jakość usług fryzjerskich, szczególnie w przypadku strzyżenia pań, to istota zadowolenia z przyszłej fryzury. Nie zapominaj, że strzyżenie damskie to proces złożony, na który poza obcinania włosów, składa się dodatkowo ich mycie a także całościowa pielęgnacja, koloryzacja, prostowanie lub przygotowanie trwałej. Skorzystaj z fachowego strzyżenia w rzetelnym zakładzie fryzjerskim, a nowa fryzura stanie się prawdziwą ozdobą twojej osoby.
Fachowe cięcie a także formowanie kobiecej fryzury. Nasz pracownik właściwie dobierze jak również wymodeluje bajeczną fryzurę nienagannie dobraną dla Twojego kształtu twarzy oraz głowy.

Salon fryzjerski, to miejsce, które pomoże odmienić Twoje życia, ponieważ nowy kolor czy uczesanie motywują do innych zmian. My, ze swojej strony gwarantujemy profesjonalizm, miłą atmosferę, która gwarantuje dobry wypoczynek zarówno natury fizycznej jak i psychicznej. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy. Gwarantujemy perfekcyjne strzyżenia, modelowanie, farbowanie, fryzury na każdą okazję. Wykorzystujemy również najnowsze rozwiązania, które pomogą twoim włosom odzyskać dawny blask. Pracują dla nas zaangażowani ludzi, dla których fryzjerstwo jest pasją. Naszym atutem jest przede wszystkim wysoka jakość i atrakcyjne ceny. Skorzystaj z naszych usług, a odmienisz swój wygląd i odzyskasz dobre samopoczucie. Chcemy podkreślić naturalne piękno Twoich włosów! Jesteśmy po to by wsłuchiwać się w potrzeby klienta i służyć radą i wsparciem. korzystamy z najlepszych produktów, co jest gwarancją sukcesu i satysfakcji. Nie boimy się żadnego wyzwania, gdyż znamy się na tym co robimy. Zadowolenie klienta jest dla nas nawjażnisjze!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: