Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
26-026 Morawica> Kielecka 3 / 10
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:

Imponujące obcinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Każdy stylowy mężczyzna powinien zadbać o modny ubiór oraz szykowną fryzurę. Korzystając z usług zdolnych fryzjerów możesz liczyć na elegancką fryzurę pasującą do twojego stylu oraz twojej twarzy. Usługi wprawnego strzyżenia mężczyzn w największym stopniu zależą od obeznania i indywidualnych umiejętności fryzjera, który potrafi operować nie tylko maszynką, lecz także nożyczkami, a nierzadko również brzytwą. Jeżeli zależy ci na modnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Strzyżenie mężczyzn jest mimo powszechnemu mniemaniu trudną usługą. Wprawdzie krótkie włosy strzyże się zwykle szybciej niemniej należycie wymodelowana fryzura nadaje odpowiedni kontur głowie a dlatego wybitnie wpływa na generalny wygląd twarzy i sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz także doradza jak również prawidłowo dobiera model cięcia do kształtu głowy a także buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: