Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
26-026 Morawica> Kielecka 3 / 10
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:

Zniewalające obcinanie kobiet Informacja o ofercie:
Modna fryzura to duży atut każdej pani. Jeśli śnisz o takiej fryzurze, na strzyżenie udaj do rzetelnego zakładu fryzjerskiego. Wysoka jakość usług fryzjerskich, szczególnie w przypadku strzyżenia pań, to fundament zadowolenia z nowej fryzury. Pamiętaj, że zawodowe strzyżenie damskie to nie tylko umiejętne cięcie włosów, ale też umiejętność dobrania właściwego koloru, adekwatnej pielęgnacji włosów, ich prostowania bądź podkręcania. Jedynie wybór wprawnego fryzjera, zapewni Ci pełną satysfakcję z realizacji usługi strzyżenia.
Profesjonalne strzyżenie jak również modelowanie kobiecej fryzury. Nasz pracownik właściwie dopasuje oraz wymodeluje znakomitą fryzurę kapitalnie dostosowaną dla Twojego kształtu twarzy jak również głowy.

W salonie fryzjerskim, którym prowadzimy łączymy tradycje z nowoczesnością. Wyróżnia nas kompleksowe podjeście do tematu fryzjerstwa. Mamy świadomość, że klienci odwiedzający nasz salon szukają nowoczesnego spojrzenia na stylizację, fachowości oraz miłej i przyjaznej atmosfery. Z najwyższą troską podchodzimy do każdego działania na włosach pracując na najlepszych materiałach, współpracujemy tylko z najlepszymi producentami kosmetyków fryzjerskich. choć posiadamy dużą wiedze i umiejętności to je nieustannie doszkalamy się, korzystając z wiedzy najlepszych. Wszystko po to, aby nasza oferta jak najlepiej ustatysfakcjonowała wszystkich klientów korzystających z naszego salonu. Wizyta w naszym salonie, to szansa na prawdziwy relaks i odpoczynek, a jednocześnie okazja by odzyskać pewność siebie. Zapraszamy serdecznie. Z nami odzyskasz wiarę w siebie i swoje możliwości! Zapewnimy wysoką jakość świadczonych usług i troskę o naturalne piękno włosów. Oferujemy doradztwo stylistyczne oraz chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji włosów. Dzięki nam Twoje włosy otrzymają nowe życie.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: