Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
51-114 Wrocław> Obornicka 77b/1a
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
507 702 047

Rzetelne przycinanie dziewczynek i chłopców Informacja o ofercie:
Strzyżenie dzieci to rodzaj szczególnej usługi, dlatego powinno się stawić na obeznanych fryzjerów. Modne fryzury dziecięce zależą od umiejętności technicznych fryzjera a także poziomu jego cierpliwości. Zwróć uwagę, iż usługi profesjonalnego strzyżenia dziecięcego to przede wszystkim zdolność szybkiego strzyżenia z wykorzystaniem maszynki do włosów bądź nożyczek, jak również naturalna delikatność i swoboda w kontakcie z dzieckiem. Skorzystaj z usług zawodowych fryzjerów, którzy mają dobry kontakt z dziećmi i duże umiejętności czysto techniczne. Zapraszamy!
Fachowe cięcie jak również kształtowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik właściwie dostosuje jak również wymodeluje wyborną fryzurę bezbłędnie dostosowaną dla kształtu buzi Twojego dziecka.

Salon fryzjerski, to miejsce, które pomoże odmienić Twoje życia, gdyż nowy kolor czy uczesanie motywują do innych zmian. Nasi pracownicy zapewniają fachowość, sympatyczny klimat, który pomoże zrelaksować się i złapać oddech. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy. Gwarantujemy perfekcyjne obcięcia, modelowanie, koloryzacje, rozwiązania na każdą okazję. Stosujemy również sprawdzone technologie, które pomogą twoim włosom odzyskać dawny blask. Nasi fryzjerzy w swoją pracę wkładają całe serce. Naszym atutem jest przede wszystkim dbałość o szczegóły oraz atrakcyjne ceny. Zaufaj nam, a zmienisz swój wygląd i wróci Twoja pewność siebie. Wydobedziemy naturlane piękno twoich włosów! Wsłuchujemy się w potrzeby klienta oraz służymy radą i wsparciem. korzystamy z najlepszych produktów, co gawarantuje dobry efekt. Podejmiemy się każdego uczesania, gdyż znamy się na tym co robimy. Dla nas liczy się przede wszystkim klient!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: