Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
51-114 Wrocław> Obornicka 77b/1a
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
507 702 047

Wyśmienite obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Każdy elegancki mężczyzna powinien zadbać o modny strój oraz stylową fryzurę. Korzystając z usług uzdolnionych fryzjerów możesz liczyć na modną fryzurę dobraną do twojego stylu i twojej twarzy. Profesjonalne strzyżenie to przede wszystkim kompetencja fryzjera do wyboru takiej fryzury, która będzie pasowała do danego mężczyzny, będzie dodawała mu wdzięku i dyskretnej elegancji. Stylowy mężczyzna dba o swoje włosy, toteż korzysta z usług zawodowych fryzjerów.
Usługa strzyżenia męskiego jest pomimo generalnemu twierdzeniu trudną usługą. Co prawda krótkie włosy skraca się zwykle prędzej aczkolwiek poprawnie przygotowana fryzura nadaje zharmonizowany kontur głowie a w następstwie tego wybitnie wpływa na ogólny wygląd twarzy tudzież postawy. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale także doradza a także trafnie dobiera wersję strzyżenia do kształtu głowy jak również buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: