Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Wyśmienite cięcie kobiece

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
61-245 Poznań> os. Rusa 17
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
61 876 91 18

Wyśmienite cięcie kobiece Informacja o ofercie:
Marzy Ci się nowy kolor włosów i perfekcyjna fryzura? Korzystaj z wysokiej jakości usług fryzjerskich, wybierając taki salon, w którym zatrudnieni są doświadczeni fryzjerzy specjalizujący się w strzyżeniu kobiet. Wiedz, że wprawny fryzjer damski zadba nie tylko o wykonanie fryzury, za sprawą której poczujesz się młodziej. Pomyśli on dodatkowo o dopasowaniu odpowiedniego koloru, zapewni należytą pielęgnację jak również stylizację twym włosom, tak żebyś była w każdym calu zadowolona z jakości usługi. Stawiaj na usługi realizowane przez zdolnego fryzjera, dla którego modne damskie fryzury to codzienność.
Fachowe strzyżenie i modelowanie kobiecej fryzury. Nasz pracownik odpowiednio dostosuje jak również wymodeluje znakomitą fryzurę imponująco dopasowaną dla Twojego kształtu buzi a także głowy.

Nasza firma do nowoczesny salon i tradycyjny zakład fryzjerski w jednym. Tym co nas wyróżnia to pasja i zaangażowanie. Mamy świadomość, że nasi klienci szukają ciekawych rozwiązań stylistycznych, profesjonalizmu oraz miłej i przyjaznej atmosfery. Z najwyższą troską podchodzimy do każdego działania na włosach pracując na najlepszych materiałach, współpracujemy tylko z najlepszymi producentami kosmetyków fryzjerskich. Nasze długoletnie doświadczenie nieustannie doszkalamy się, ucząc się od najlepszych. Dokładamy starań, aby oferta, którą proponujemy jak najlepiej zaspokoiła potrzeby naszych, nawet najbardziej wymagających klientów. Wizyta w naszym salonie, to szansa na prawdziwy relaks i odpoczynek, a jednocześnie okazja by odzyskać pewność siebie. Zapraszamy serdecznie. Przekonaj się, że można nam zaufać! Zapewnimy wysoką jakość świadczonych usług i troskę o naturalne piękno włosów. Oferujemy doradztwo stylistyczne oraz chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji włosów. Dzięki nam Twoje włosy otrzymają nowe życie.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: