Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
61-245 Poznań> os. Rusa 17
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
61 876 91 18

Zachwycające przycinanie męskie Informacja o ofercie:
Każdy szarmancki mężczyzna winien zadbać o modny strój i stylową fryzurę. Stawiając na jakość, możesz liczyć na rewelacyjną fryzurę perfekcyjnie dobraną do twojego indywidualnego stylu. Profesjonalne strzyżenie to przede wszystkim biegłość fryzjera do wyboru takiej fryzury, która będzie pasowała do danego mężczyzny, będzie przydawała mu uroku i dyskretnej elegancji. Na strzyżeniu męskim nie opłaca się oszczędzać, zwłaszcza gdy chcesz mieć stylową fryzurę.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew generalnemu twierdzeniu wymagającą usługą. Chociaż krótkie włosy strzyże się w większości wypadków prędzej ale dobrze przygotowana fryzura nadaje odpowiedni kontur głowie a wobec tego wybitnie wpływa na globalny wizerunek twarzy oraz postawy. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz także radzi a także prawidłowo łączy rodzaj strzyżenia do kształtu głowy jak również twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: