Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
56-416 Twardogóra> Róż 5
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
71 315 04 70

Imponujące cięcie damskich fryzur Informacja o ofercie:
Zaplanuj strzyżenie damskie i wybierz fryzurę, o jakiej zawsze marzyłaś. Korzystaj z najwyższej jakości usług fryzjerskich, wybierając taki salon, w którym zatrudnieni są fryzjerzy z doświadczeniem specjalizujący się w strzyżeniu kobiet. Miej w pamięci, iż strzyżenie damskie to proces złożony, na który poza obcinania włosów, składa się dodatkowo ich mycie jak również wszechstronna pielęgnacja, koloryzacja, prostowanie bądź robienie trwałej. Gdy wybierzesz doświadczonego fryzjera, niewątpliwie nie pożałujesz pieniędzy wydanych na nową fryzurę.
Profesjonalne cięcie a także kształtowanie kobiecej fryzury. Nasz pracownik prawidłowo dostosuje a także wymodeluje zachwycającą fryzurę imponująco dostosowaną dla Twojego kształtu twarzy i głowy.

Salon fryzjerski, to miejsce, które pozytywne wpłynie na Twoje życie, gdyż nowy kolor czy uczesanie motywują do innych metamorfoz. My, ze swojej strony gwarantujemy fachowość, miłą atmosferę, która gwarantuje dobry wypoczynek zarówno natury fizycznej jak i psychicznej. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy. Gwarantujemy perfekcyjne obcięcia, stylizację, farbowanie, fryzury na każdą okazję. Stosujemy również najnowsze technologie, które nadadzą włosom nowego blasku i żywotności. Pracują dla nas zaangażowani ludzi, dla których fryzjerstwo jest pasją. Naszym atutem jest przede wszystkim wysoka jakość i atrakcyjne ceny. Zaufaj nam, a odmienisz swój wygląd i odzyskasz dobre samopoczucie. Wydobedziemy naturlane piękno twoich włosów! Wsłuchujemy się w potrzeby klienta oraz służymy radą i wsparciem. korzystamy z najlepszych produktów, co jest gwarancją sukcesu i satysfakcji. Nie boimy się żadnego uczesania, gdyż powala nam na to nasza wiedza i doświadczenie. Dla nas liczy się przede wszystkim klient!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: