Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
56-416 Twardogóra> Róż 5
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
71 315 04 70

Kapitalne strzyżenie męskie Informacja o ofercie:
Jeżeli zależy ci na modnej fryzurze, nie oszczędzaj na obcinaniu włosów. Miej na uwadze, iż męskie strzyżenie to nie tylko maszynka, to również nożyczki, mycie, ukrywanie siwizny bądź modelowanie włosów dla osiągnięcia jak najlepszego efektu. Usługi fryzjerskie dedykowane mężczyznom to nie tylko usługi ścinania bądź modelowania włosów i brody, obecnie to także mycie włosów, ich farbowanie lub delikatne przyciemnianie siwizny. Gustowny mężczyzna dba o swoje włosy, zatem korzysta z usług profesjonalnych fryzjerów.
Strzyżenie mężczyzn jest pomimo ogólnemu mniemaniu wymagającą usługą. Wprawdzie krótkie włosy przycina się na ogół prędzej acz prawidłowo wymodelowana fryzura nadaje zharmonizowany kształt głowie a z tej przyczyny bardzo wpływa na globalny wizerunek twarzy a także sylwetki. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale również radzi a także porządnie dobiera wersję strzyżenia do kształtu głowy i twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: