Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Wyśmienite obcinanie kobiet

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
22-500 Hrubieszów> Narutowicza 29
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
84 697 07 41

Wyśmienite obcinanie kobiet Informacja o ofercie:
Poszukujesz fryzjera, który umie wyczarować zniewalającą fryzurę z każdego rodzaju włosów? Stawiaj na wysoką jakość usług i umów wizytę u prawdziwego profesjonalisty. Nie zapominaj, iż strzyżenie damskie to proces wieloaspektowy, na który poza ścinania włosów, składa się dodatkowo ich mycie i całościowa pielęgnacja, koloryzacja, prostowanie bądź robienie trwałej. Wybierając wprawnego fryzjera, bez wątpienia nie będziesz żałować pieniędzy wydanych na nową fryzurę.
Profesjonalne strzyżenie jak również kształtowanie damskiej fryzury. Nasz pracownik stosownie dobierze i wymodeluje olśniewającą fryzurę idealnie dostosowaną dla Twojego kształtu buzi i głowy.

Salon fryzjerski, który jest chętnie odwiedzany przez klientów, to taki, w którym panuje miła i przyjazna atmosferacechuje się ciepłym klimatem i przyjazną atmosferą, a zatrudnieni pracownicy mają talent, a jednocześnie w swoją prace wkłądają serce. Jeśli chcesz zmienić fryzurę i poczuć się pięknie i wyjątkowo, serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z tym co oferujemy. Proponujemy ciekawe pomysły stylizacyjne, wzorowane na mistrzach fryzjerstwa, dopasowane do indywiudalnych potrzeb klientów. Ponadto oferujemy szeroki zakres stylizacji fryzur dla osób w każdym wieku i każdej płci. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełen profesjonalizm. Wsłuchujemy się w głosy naszych klientów, jednocześnie służąc radą i wsparciem. O pielęgnacji włosów wiemy wszystko i chcemy się tą wiedzą dzielić, jednocześnie stosując serię najlepszych na rynku kosmetyków fryzjerskich. Dla nas priorytetem jest satysfakcja klienta, ponieważ jest on najlepszą reklamą naszego salonu. Przyjdź i przekonaj się jak wiele mamy do zaoferowania oraz jak nowa fryzura może poprawić jakość życia.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: