Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
22-500 Hrubieszów> Narutowicza 29
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
84 697 07 41

Zachwycające przycinanie męskie Informacja o ofercie:
Każdy stylowy mężczyzna powinien zadbać o modny strój a także gustowną fryzurę. Modną fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym zakładzie fryzjerskim, gdzie przede wszystkim skupia się na jakości usługi, a nie wyłącznie na jej cenie. męskie strzyżenie choć obecnie nader często redukowane do podcinania włosów za pomoca maszynki, w pełni fachowym wydaniu nigdy nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które przydadzą fryzurze ostatecznego kształtu. Jeśli zależy ci na niebanalnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Strzyżenie męskie jest wbrew globalnemu sądzeniu wymagającą usługą. Owszem krótkie włosy obcina się w większości wypadków szybciej jakkolwiek porządnie przyrządzona fryzura nadaje poprawny kontur głowie a z tej przyczyny niezmiernie wpływa na całościowy wygląd twarzy a także figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz także radzi i właściwie łączy typ cięcia do kształtu głowy a także buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: