Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Wspaniałe obcinanie kobiet

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
33-100 Tarnów> Szujskiego 4
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
14 626 18 84

Wspaniałe obcinanie kobiet Informacja o ofercie:
Poszukujesz fryzjera, który potrafi wyczarować zniewalającą fryzurę na każdym typie włosów? Jeżeli zależy Ci na stylowej fryzurze, pamiętaj, iż cena usługi może być nieco wyższa. Wszak wysoka jakość zawsze kosztuje. Warto być świadomym, że usługa obcięcia włosów to tylko ułamek oferty fryzjera damskiego. Przeważnie propozycja dla kobiet odnosi się również do kwestii koloryzacji włosów, ich stylizacji bądź prostowania. Postaw na usługi przeprowadzane przez uzdolnionego fryzjera, dla którego modne damskie fryzury to codzienność.
Profesjonalne strzyżenie jak również formowanie kobiecej fryzury. Nasz pracownik odpowiednio dopasuje jak również wymodeluje wspaniałą fryzurę doskonale dopasowaną dla Twojego kształtu twarzy oraz głowy.

W salonie fryzjerskim, którym prowadzimy łączymy tradycje z nowoczesnością. Wyróżnia nas kompleksowe podjeście do tematu fryzjerstwa. Dobrze wiemy, że nasi klienci szukają ciekawych rozwiązań stylistycznych, profesjonalizmu oraz atmosfery, która sprzyja relaksowi. Z najwyższą troską podchodzimy do każdego działania na włosach wykorzystując sprawdzone produkty, uczymy się od najlepszych mistrzów fryzjerskich. choć posiadamy dużą wiedze i umiejętności to je cały czas poszerzamy uczestnicząc w kursach i szkoleniach, korzystając z wiedzy najlepszych. Wszystko po to, aby nasza oferta jak najlepiej zaspokoiła potrzeby naszych, nawet najbardziej wymagających klientów. Odwiedź nasz salon i poczuj się pięknie, jednocześnie zrelaksuj po trudnym dniu ciężkiej pracy. Zapraszamy serdecznie. Z nami odzyskasz wiarę w siebie i swoje możliwości! Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie i troskę o naturalne piękno włosów. Służymy radą i wparcie, oraz chętnie podpowiemy jak pielęgnować fryzurę. Dzięki nam Twoje włosy otrzymają nowe życie.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: