Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Wyborne strzyżenie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
33-100 Tarnów> Szujskiego 4
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
14 626 18 84

Wyborne strzyżenie męskie Informacja o ofercie:
Każdy elegancki mężczyzna powinien zadbać o modne ubranie oraz stylową fryzurę. Stawiając na jakość, możesz liczyć na świetną fryzurę perfekcyjnie dopasowaną do twojego osobistego stylu. Jeżeli zależy ci na idealnej fryzurze, warto zainwestować w usługi doświadczonego fryzjera, który poza umiejętnością obsługi klasycznej maszynki, po mistrzowsku radzi sobie też z nożyczkami i grzebieniem, a przy specjalnych okazjach również z brzytwą. Szykowny mężczyzna dba o swoje włosy, dlatego korzysta z usług zawodowych fryzjerów.
Strzyżenie męskie jest wbrew pozorom trudną usługą. Wprawdzie krótkie włosy skraca się przeważnie prędzej jednakowoż przyzwoicie wymodelowana fryzura nadaje dobry kształt głowie a w następstwie tego bardzo wpływa na całościowy wizerunek twarzy oraz postawy. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo doradza i odpowiednio dobiera model cięcia do kształtu głowy i buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: