Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Cudowne strzyżenie kobiet

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
02-934 Warszawa> Korczyńska 13
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
22 357 66 76

Cudowne strzyżenie kobiet Informacja o ofercie:
Zaplanuj strzyżenie damskie i wybierz fryzurę, o której zawsze marzyłaś. Jeśli zależy Ci na modnej fryzurze, pamiętaj, iż cena usługi może być trochę wyższa. Jakby nie było wysoka jakość zawsze jest w cenie. Warto być świadomym, że usługa ścięcia włosów to jedynie cząstka oferty fryzjera damskiego. Z reguły propozycja dla pań odnosi się też do kwestii farbowania włosów, ich stylizacji lub prostowania. Skorzystaj z fachowego strzyżenia w rzetelnym zakładzie fryzjerskim, a nowa fryzura będzie prawdziwą ozdobą twojej osoby.
Profesjonalne cięcie oraz modelowanie damskiej fryzury. Nasz pracownik stosownie dobierze jak również wymodeluje bajeczną fryzurę bezbłędnie dostosowaną dla Twojego kształtu buzi a także głowy.

W salonie fryzjerskim, którym prowadzimy łączymy tradycje z nowoczesnością. Tym co nas wyróżnia to kompleksowe podjeście do tematu fryzjerstwa. Mamy świadomość, że klienci odwiedzający nasz salon szukają ciekawych rozwiązań stylistycznych, fachowości oraz atmosfery, która sprzyja relaksowi. Z najwyższą troską podchodzimy do każdego działania na włosach pracując na najlepszych materiałach, współpracujemy tylko z najlepszymi producentami kosmetyków fryzjerskich. choć posiadamy dużą wiedze i umiejętności to je nieustannie doszkalamy się, korzystając z wiedzy najlepszych. Dokładamy starań, aby nasza oferta w pełni zaspokoiła potrzeby naszych, nawet najbardziej wymagających klientów. Wizyta w naszym salonie, to szansa na prawdziwy relaks i odpoczynek, a jednocześnie okazja by odzyskać pewność siebie. Serdecznie zapraszamy. Z nami odzyskasz wiarę w siebie i swoje możliwości! Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie i troskę o naturalne piękno włosów. Oferujemy doradztwo stylistyczne oraz chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji włosów. Dzięki nam Twoje włosy otrzymają nowe życie.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: