Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
02-934 Warszawa> Korczyńska 13
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
22 357 66 76

Zniewalające cięcie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wizerunek nie tylko w kwestii stroju, lecz też atrakcyjnej fryzury. Precyzyjne strzyżenie maszynką i nożyczkami, a także inne usługi fryzjerskie to podstawa, jeśli pragniesz się porządnie prezentować w każdej sytuacji. Wprawne strzyżenie to w pierwszej kolejności talent fryzjera do doboru takiej fryzury, która będzie pasowała do danego mężczyzny, będzie przydawała mu szyku i dyskretnej elegancji. Na męskim strzyżeniu nie opłaca się oszczędzać, zwłaszcza kiedy pragniesz posiadać modną fryzurę.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Owszem krótkie włosy przycina się z reguły szybciej niemniej jednak należycie przygotowana fryzura nadaje dostosowany kontur głowie a z tej przyczyny bardzo wpływa na generalny wizerunek twarzy i postury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale również radzi oraz poprawnie łączy rodzaj cięcia do kształtu głowy a także twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: