Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
01-485 Warszawa> Radiowa 18 / 2
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
22 638 81 32

Imponujące strzyżenie kobiecych fryzur Informacja o ofercie:
Elegancka fryzura to ogromny atut każdej kobiety. Jeśli śnisz o takiej fryzurze, na strzyżenie wybierz się do rzetelnego zakładu fryzjerskiego. Najwyższa jakość usług fryzjerskich, zwłaszcza w przypadku strzyżenia pań, to podstawa zadowolenia z przyszłej fryzury. Wiedz, że wprawny fryzjer damski zadba nie tylko o zrobienie fryzury, dzięki której poczujesz się młodziej. Pomyśli on także o dopasowaniu odpowiedniego koloru, zapewni stosowną pielęgnację jak również stylizację twym włosom, tak abyś była w pełni zadowolona z jakości usługi. Skorzystaj z zawodowego strzyżenia w rzetelnym zakładzie fryzjerskim, a nowa fryzura stanie się prawdziwą ozdobą twojej osoby.
Fachowe strzyżenie a także modelowanie damskiej fryzury. Nasz pracownik stosownie dobierze jak również wymodeluje zachwycającą fryzurę imponująco dostosowaną dla Twojego kształtu twarzy i głowy.

Wizyta w zakładzie fryzjerskim pozytywne wpłynie na Twoje życie, ponieważ nowy kolor czy uczesanie może być inspiracją do dalszych metamorfoz. Nasi pracownicy zapewniają fachowość, miłą atmosferę, która pomoże zrelaksować się i złapać oddech. U nas poczujesz się wyjątkowo. Gwarantujemy modne obcięcia, modelowanie, koloryzacje, fryzury na każdą okazję. Stosujemy także sprawdzone rozwiązania, które pomogą twoim włosom odzyskać dawny blask. Pracują dla nas zaangażowani ludzi, dla których fryzjerstwo jest pasją. Naszym atutem jest przede wszystkim wysoka jakość oraz konkurencyjne ceny. Zaufaj nam, a zmienisz swój wizerunke i odzyskasz dobre samopoczucie. Chcemy podkreślić naturalne piękno Twoich włosów! Jesteśmy po to by wsłuchiwać się w potrzeby klienta i służyć radą i wsparciem. korzystamy z najlepszych produktów, co gawarantuje dobry efekt. Nie boimy się żadnego wyzwania, ponieważ znamy się na tym co robimy. Dla nas liczy się przede wszystkim klient!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: