Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
01-485 Warszawa> Radiowa 18 / 2
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
22 638 81 32

Zniewalające strzyżenie męskie Informacja o ofercie:
Elementarne aspekty wytwornego mężczyzny to stylowy strój, porządne obuwie jak również modna fryzura. Korzystając z usług zdolnych fryzjerów możesz liczyć na modną fryzurę dobraną do twojego stylu jak również twojej fizjonomii. Wprawne strzyżenie to głównie talent fryzjera do doboru takiej fryzury, która będzie pasowała do danego mężczyzny, będzie przydawała mu uroku i dyskretnej elegancji. Na męskim strzyżeniu nie warto oszczędzać, zwłaszcza kiedy chcesz posiadać stylową fryzurę.
Strzyżenie męskie jest pomimo powszechnemu twierdzeniu trudną usługą. Choć krótkie włosy przycina się przeważnie prędzej jednak prawidłowo przyrządzona fryzura nadaje dopasowany formę głowie a stąd bardzo wpływa na globalny wizerunek twarzy a także sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo doradza a także stosownie łączy model strzyżenia do kształtu głowy jak również twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: