Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
63-740 Kobylin> Aleje Powstańców Wielkopolskich 42
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
698 627 479

Wyśmienite obcinanie damskich fryzur Informacja o ofercie:
Stylowa fryzura to ogromny atut każdej pani. Jeżeli marzysz o takiej fryzurze, na strzyżenie pójdź do profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Korzystaj z wysokiej jakości usług fryzjerskich, przez wybór tego zakładu, w którym zatrudnieni są doświadczeni fryzjerzy specjalizujący się w strzyżeniu pań. Wiedz, że wprawny fryzjer damski zadba nie tylko o wykreowanie fryzury, za sprawą której poczujesz się młodziej. Pomyśli on dodatkowo o dobraniu odpowiedniego koloru, zapewni stosowną pielęgnację i stylizację twoim włosom, tak abyś była całkowicie zadowolona z jakości usługi. Stawiaj na usługi przeprowadzane przez uzdolnionego fryzjera, dla którego stylowe fryzury damskie to codzienność.
Profesjonalne strzyżenie oraz kształtowanie kobiecej fryzury. Nasz pracownik właściwie dopasuje oraz wymodeluje olśniewającą fryzurę kapitalnie dopasowaną dla Twojego kształtu buzi i głowy.

Wizyta w zakładzie fryzjerskim pomoże odmienić Twoje życia, gdyż nowy kolor czy uczesanie motywują do innych zmian. Nasi pracownicy zapewniają profesjonalizm, sympatyczny klimat, który pomoże zrelaksować się i złapać oddech. U nas poczujesz się wyjątkowo. Gwarantujemy perfekcyjne strzyżenia, stylizację, koloryzacje, fryzury na każdą okazję. Stosujemy również najnowsze rozwiązania, które pomogą twoim włosom odzyskać dawny blask. Pracują dla nas zaangażowani ludzi, dla których fryzjerstwo jest pasją. Naszym atutem jest przede wszystkim wysoka jakość i atrakcyjne ceny. Zaufaj nam, a odmienisz swój wizerunke i wróci Twoja pewność siebie. Chcemy podkreślić naturalne piękno Twoich włosów! Jesteśmy po to by wsłuchiwać się w potrzeby klienta i służyć radą i wsparciem. korzystamy z najlepszych produktów, co jest gwarancją sukcesu i satysfakcji. Podejmiemy się każdego wyzwania, gdyż powala nam na to nasza wiedza i doświadczenie. Dla nas liczy się przede wszystkim klient!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: