Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
63-740 Kobylin> Aleje Powstańców Wielkopolskich 42
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
698 627 479

Pierwszorzędne cięcie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbane, stylowo obcięte włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Stylową fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym zakładzie fryzjerskim, gdzie przede wszystkim skupia się na jakości usługi, a nie tylko na jej cenie. męskie strzyżenie choć w dzisiejszych czasach nader często redukowane do podcinania włosów za pomoca maszynki, w pełni profesjonalnym wydaniu w żadnym wypadku nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które przydadzą fryzurze ostatecznego kształtu. Na męskim strzyżeniu nie warto oszczędzać, szczególnie gdy pragniesz posiadać modną fryzurę.
Strzyżenie męskie jest mimo publicznemu sądzeniu trudną usługą. Owszem krótkie włosy skraca się w większości wypadków szybciej jednak przyzwoicie przygotowana fryzura nadaje zharmonizowany kształt głowie a dlatego wybitnie wpływa na całkowity wizerunek twarzy tudzież figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo radzi i stosownie dobiera odmianę cięcia do kształtu głowy i buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: