Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Kapitalne przycinanie dzieci

0zł / 15min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
44-200 Rybnik> św. Józefa 36
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:

Kapitalne przycinanie dzieci Informacja o ofercie:
Jeśli chcesz obciąć swojego malucha, wybierz renomowany zakład fryzjerski, który gwarantuje najwyższy standard obsługi małych klientów. W profesjonalnym zakładzie fryzjerskim strzyżeniem najmłodszych zajmują się najbardziej fryzjerzy z największym doświadczeniem, którzy mają właściwe podejście do dzieci. Zwróć uwagę, że usługi profesjonalnego strzyżenia dziecięcego to nade wszystko umiejętność szybkiego strzyżenia z wykorzystaniem maszynki do włosów czy nożyczek, jak również naturalna delikatność oraz swoboda w kontakcie z dzieckiem. Stylowe fryzury dla dzieci tylko w dobrym zakładzie fryzjerskim!
Profesjonalne strzyżenie i formowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik odpowiednio dobierze oraz wymodeluje znamienitą fryzurę perfekcyjnie dostosowaną dla kształtu buzi Twojego dziecka.

Wizyta w zakładzie fryzjerskim pozytywne wpłynie na Twoje życie, gdyż nowy kolor czy uczesanie może być inspiracją do innych metamorfoz. Nasi pracownicy zapewniają profesjonalizm, sympatyczny klimat, który pomoże zrelaksować się i złapać oddech. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy. Zapewniamy perfekcyjne obcięcia, modelowanie, farbowanie, fryzury dopasowane do każdej okoliczności. Wykorzystujemy również najnowsze technologie, które pomogą twoim włosom odzyskać dawny blask. Nasi fryzjerzy w swoją pracę wkładają całe serce. Naszym atutem jest przede wszystkim dbałość o szczegóły i atrakcyjne ceny. Zaufaj nam, a odmienisz swój wygląd i wróci Twoja pewność siebie. Chcemy podkreślić naturalne piękno Twoich włosów! Jesteśmy po to by wsłuchiwać się w potrzeby klienta i służyć pomocą. Pracujemy na najlepszych produktach, co jest gwarancją sukcesu i satysfakcji. Nie boimy się żadnego uczesania, gdyż powala nam na to nasza wiedza i doświadczenie. Zadowolenie klienta jest dla nas nawjażnisjze!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: