Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
44-200 Rybnik> św. Józefa 36
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:

Fenomenalne przycinanie damskich fryzur Informacja o ofercie:
Szukasz fryzjera, który wie jak wyczarować imponującą fryzurę z każdego rodzaju włosów? Jeżeli zależy Ci na modnej fryzurze, miej na uwadze, iż cena usługi może być nieco wyższa. W końcu wysoka jakość zawsze kosztuje. Wiedz, że obeznany fryzjer damski zadba nie tylko o zrobienie fryzury, za sprawą której poczujesz się atrakcyjniej. Pomyśli on też o dobraniu odpowiedniego koloru, zapewni należytą pielęgnację i stylizację twym włosom, tak abyś była w każdym calu zadowolona z jakości usługi. Wybierz zawodowe strzyżenie damskie. Faktycznie warto!
Profesjonalne cięcie oraz modelowanie kobiecej fryzury. Nasz pracownik prawidłowo dopasuje jak również wymodeluje olśniewającą fryzurę po mistrzowsku dobraną dla Twojego kształtu twarzy i głowy.

W salonie fryzjerskim, którym prowadzimy łączymy tradycje z nowoczesnością. Wyróżnia nas pasja i zaangażowanie. Mamy świadomość, że nasi klienci poszukują nowoczesnego spojrzenia na stylizację, fachowości oraz miłej i przyjaznej atmosfery. Z najwyższą troską podchodzimy do każdego działania na włosach pracując na najlepszych materiałach, współpracujemy tylko z najlepszymi producentami kosmetyków fryzjerskich. choć posiadamy dużą wiedze i umiejętności to je nieustannie doszkalamy się, korzystając z wiedzy prawdziwych mistrzów. Wszystko po to, aby oferta, którą proponujemy w pełni zaspokoiła potrzeby wszystkich klientów korzystających z naszego salonu. Wizyta w naszym salonie, to szansa na prawdziwy relaks i odpoczynek, a jednocześnie okazja by odzyskać pewność siebie. Serdecznie zapraszamy. Z nami odzyskasz wiarę w siebie i swoje możliwości! Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie i troskę o naturalne piękno włosów. Służymy radą i wparcie, oraz chętnie podpowiemy jak pielęgnować fryzurę. Dzięki nam Twoje włosy otrzymają nowe życie.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: