Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
75-065 Koszalin> bp. Czesława Domina 5 / 6
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
600 200 159

Fenomenalne cięcie chłopców i dziewczynek Informacja o ofercie:
Wprawne strzyżenie dzieci to prawdziwa sztuka. Gdy szukasz rzetelnego fryzjera dziecięcego, sprawdź, który salon stawia nie tylko na cenę, ale szczególnie na jakość usługi. Zauważ, iż obcinaniem dzieci zajmują się zazwyczaj najbardziej wprawni fryzjerzy. W końcu zręczne posługiwanie się maszynką a także nożyczkami w przypadku mało cierpliwych klientów ma wyjątkowe znaczenie. Obcinanie najmłodszych za rozsądną cenę. Naprawdę warto!
Profesjonalne cięcie a także kształtowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik prawidłowo dopasuje jak również wymodeluje znakomitą fryzurę po mistrzowsku dostosowaną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

Nasza firma do nowoczesny salon i tradycyjny zakład fryzjerski w jednym. Tym co nas wyróżnia to kompleksowe podjeście do tematu fryzjerstwa. Dobrze wiemy, że klienci odwiedzający nasz salon szukają ciekawych rozwiązań stylistycznych, fachowości oraz atmosfery, która sprzyja relaksowi. Z najwyższą troską podchodzimy do każdego działania na włosach wykorzystując sprawdzone produkty, współpracujemy tylko z najlepszymi producentami kosmetyków fryzjerskich. Nasze długoletnie doświadczenie nieustannie doszkalamy się, korzystając z wiedzy najlepszych. Dokładamy starań, aby nasza oferta w pełni zaspokoiła potrzeby naszych, nawet najbardziej wymagających klientów. Wizyta w naszym salonie, to szansa na prawdziwy relaks i odpoczynek, a jednocześnie okazja by odzyskać pewność siebie. Serdecznie zapraszamy. Z nami odzyskasz wiarę w siebie i swoje możliwości! Zapewnimy wysoką jakość świadczonych usług oraz kompleksowe podejście do tematyki włosów. Oferujemy doradztwo stylistyczne oraz chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji włosów. Dzięki nam Twoje włosy otrzymają nowe życie.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: