Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Dobre strzyżenie kobiet

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
75-065 Koszalin> bp. Czesława Domina 5 / 6
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
600 200 159

Dobre strzyżenie kobiet Informacja o ofercie:
Marzysz o nowym kolorze włosów lub efektownej fryzurze? Jeżeli zależy Ci na stylowej fryzurze, pamiętaj, że cena usługi może być trochę wyższa. Jakby nie było wysoka jakość zawsze jest w cenie. W zasadzie w każdym solidnym salonie fryzjerskim obcinanie pań nie zaprzestaje na samym podcięciu włosów. Usługa zwykle obejmuje też takie kwestie jak prostowanie, farbowanie, modelowanie a także pielęgnacja włosów. Gdy wybierzesz wprawnego fryzjera, z pewnością nie pożałujesz pieniędzy wydanych na nową fryzurę.
Profesjonalne strzyżenie a także kształtowanie kobiecej fryzury. Nasz pracownik prawidłowo dobierze a także wymodeluje bajeczną fryzurę świetnie dopasowaną dla Twojego kształtu buzi oraz głowy.

Dobry salon fryzjerski, to taki, w którym panuje miła i przyjazna atmosferacechuje się ciepłym klimatem i przyjazną atmosferą, a profesjonalni fryzjerzy potrafią uczynić z włosami, prawdziwe cuda. Jeśli chcesz zmienić fryzurę oraz odzyskac pewność siebie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym co oferujemy. Proponujemy najnowsze rozwiązania stylistyczne, wzorowane na mistrzach fryzjerstwa, dopasowane do indywiudalnych potrzeb klientów. Zapewniamy również bogatą oferte usług bez względu na płeć czy wiek. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełen profesjonalizm. Słuchamy tego co mówią nasi klienci, jednocześnie służąc radą i wsparciem. O pielęgnacji włosów wiemy wszystko dlatego też chcemy się tą wiedzą dzielić, jednocześnie stosując serię najlepszych na rynku kosmetyków fryzjerskich. Dla nas priorytetem jest zadowolenie naszego gościa, gdyż jest on najlepszą reklamą naszego salonu. Warto samemu przekonać się jak wiele mamy do zaoferowania oraz jak nowa fryzura może poprawić jakość życia.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: