Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
20-067 Lublin> Ćwiklińskiej 8
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
81 444 66 46

Wspaniałe przycinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Jeśli zależy ci na stylowej fryzurze, nie oszczędzaj na obcinaniu włosów. Korzystając z usług uzdolnionych fryzjerów możesz liczyć na modną fryzurę dobraną do twojego stylu oraz twojej twarzy. Usługi profesjonalnego strzyżenia mężczyzn w największym stopniu zależą od wprawy oraz indywidualnych zdolności fryzjera, który potrafi manewrować nie tylko maszynką, lecz także nożyczkami, a częstokroć również brzytwą. Pragniesz interesująco wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom trudną usługą. Owszem krótkie włosy strzyże się z reguły prędzej jakkolwiek poprawnie przygotowana fryzura nadaje odpowiedni formę głowie a skutkiem tego niezmiernie wpływa na generalny wygląd twarzy i sylwetki. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale także doradza a także akuratnie łączy odmianę strzyżenia do kształtu głowy a także twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: