Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
20-067 Lublin> Ćwiklińskiej 8
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
81 444 66 46

Wyborne strzyżenie małych dzieci Informacja o ofercie:
Gdy twoje dziecko odczuwa lęk przed fryzjerem, poszukaj salonu, specjalizującego się w strzyżeniu dzieci. Gdy szukasz dobrego fryzjera dziecięcego, sprawdź, który zakład stawia nie tylko na cenę, ale szczególnie na jakość usługi. Pamiętaj, iż wprawny fryzjer potrafi odwrócić uwagę dziecka od samego strzyżenia, a oraz sprawić, iż samo strzyżenie będzie maksymalnie szybkie, co ma wyjątkowe znaczenie w przypadku najmłodszych dzieci, które nie są w stanie usiedzieć na miejscu. Skorzystaj z usług wprawnych fryzjerów, którzy mają dobry kontakt z dziećmi a także duże zdolności techniczne. Zapraszamy!
Fachowe strzyżenie oraz formowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik odpowiednio dobierze oraz wymodeluje zachwycającą fryzurę bezbłędnie dostosowaną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

Salon fryzjerski, to miejsce, które pozytywne wpłynie na Twoje życie, ponieważ nowy kolor czy uczesanie motywują do innych metamorfoz. My, ze swojej strony gwarantujemy fachowość, miłą atmosferę, która pomoże zrelaksować się i złapać oddech. U nas poczujesz się wyjątkowo. Zapewniamy perfekcyjne strzyżenia, stylizację, farbowanie, fryzury na każdą okazję. Stosujemy także najnowsze technologie, które nadadzą włosom nowego blasku i żywotności. Nasi fryzjerzy w swoją pracę wkładają całe serce. Gwarantujemy zadowolenie z świadczonych usług, doświadczenie, wysoka jakość oraz konkurencyjne ceny. Skorzystaj z naszych usług, a zmienisz swój wygląd i wróci Twoja pewność siebie. Chcemy podkreślić naturalne piękno Twoich włosów! Jesteśmy po to by wsłuchiwać się w potrzeby klienta i służyć radą i wsparciem. Pracujemy na najlepszych produktach, co gawarantuje dobry efekt. Podejmiemy się każdego wyzwania, gdyż powala nam na to nasza wiedza i doświadczenie. Dla nas liczy się przede wszystkim klient!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: