Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
59-300 Lubin> Kisielewskiego 15
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
76 846 77 04

Wyśmienite przycinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbane, zgrabnie ostrzyżone włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Modną fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym salonie fryzjerskim, gdzie w pierwszym rzędzie koncentruje się na jakości usługi, a nie tylko na jej cenie. Jeśli zależy ci na idealnej fryzurze, warto zainwestować w usługi kompetentnego fryzjera, który poza umiejętnością obsługi klasycznej maszynki, wspaniale radzi sobie również z nożyczkami oraz grzebieniem, a przy szczególnych okazjach także z brzytwą. Na strzyżeniu męskim nie opłaca się oszczędzać, szczególnie kiedy chcesz nosić stylową fryzurę.
Usługa strzyżenia męskiego jest pomimo ogólnemu wierzeniu trudną usługą. Owszem krótkie włosy obcina się z reguły prędzej jednakże poprawnie przygotowana fryzura nadaje zharmonizowany kontur głowie a stąd niezmiernie wpływa na całościowy wygląd twarzy a także postawy. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo radzi i należycie łączy sposób cięcia do kształtu głowy a także buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: